21 Kasım 2009 Cumartesi

Erol Sayan konseri

Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Derneği organizsayonu ile  geçen yıl başlatılan bestekar konserlerinin devamı olarak dün akşam Erol Sayan için ayrılmıştı.Yöneten Erhan Parlak
ve TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı 
İzmir Devlet Klasik Müzik Sanatçıları
Engin Çır,
Şenay Yıldırım
Bilgen Özgecit Güler
Yahya Geylan
Canan Sezgin Geylan

Afyon Kolaylı Radyosunun Hayal Kahvesi program sunucu Duygu Karataş tarafından sunulan program. Afyon sanat severleri tarafından oldukça beğeni gördü ve katılımla, bu tarz etkinliklerin Afyon halkının ihtiyacı olduğu ortaya çıktı sanıyorum.

Afyon iş adamları, vali yardımcısı, emniyet müdürlüğü temsilcileri,  ve önde gelen  başka bir çok isimlerin de katıldığı geceye Erol Sayan sevimli ve kıpır kıpır kişiliğiyle, esprileriyle renk kattı.. HEMEN HER ŞARKIDA BİR HATIRASINI ANLATARAK, ŞARKILARIN DA BİR ÖYKÜSÜ OLDUĞUNU YAZILIRKEN VE BESTELENİRKEN BİLE HATIRALARLA YÜKLENEREK BU KADAR DUYGULU OLABİLDİĞİNİ İSPATLAYAN EROL SAYAN, GAYET BU ETKİNLİKTEN MEMNUNDU..En az katılanlar kadar.

Yalnız o kadar duygulu şarkıların tam ortasında, sponsor firmalara, ve bu organizasyonu sağlayanlara plaket verilmesi için harcanan süre şarkılar dan çoktu..

Hiç yorum yok: